ALKMAAR - AZ is het thuisduel tegen het laaggeklasseerde FC Groningen  zonder kleerscheuren doorgekomen. Door een moeizame 1-0 overwinning sloot de ploeg van trainer Pascal Jansen de avond  af als de nummer twee van Nederland. 
Het matige duel kende wel een flitsende start.  In de 5de minuut speelde Karlsson zich knap vrij en krulde hij de   bal met veel achter keeper Verrips in de rechterbovenhoek. De   Groningers raakten niet van slag en   creëerden zelf ook enkele mogelijkheden. Manu    raakte zelfs de buitenkant van de paal. 
Na rust hadden Mijnans en Karlsson de    wedstrijd kunnen beslissen, maar beiden kregen de bal niet langs Verrips. FC Groningen    bleef daarna loeren op de gelijkmaker en perste  er nog een slotoffensiefje uit. AZ bleef  echter zonder al teveel problemen overeind.

 11.5 ℃
11.5 ℃























