De rol van de casemanager
Wat doen casemanagers nou eigenlijk en wat mogen we van hen verwachten? Waar kunnen zij mensen met dementie mee helpen of zijn ze er juist voor de mantelzorgers? Zijn casemanagers er alleen in crisissituaties of kunnen ze al voordat de diagnose is gesteld iets voor u betekenen? Vanavond gaat onze gespreksleider Anneke Rensing met hen hierover in gesprek. Heeft u zelf vragen? Uiteraard is daar ook deze avond ruimte voor.
Het Alzheimer Café is interessant voor mantelzorgers, mensen met geheugenproblemen, zorgprofessionals en andere belangstellenden. Er is volop gelegenheid om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen. Bij de informatietafel kunt u folders en andere materialen inzien of boeken met betrekking tot dementie lenen.
Om 19.15 uur is de inloop met koffie en thee. Het onderwerp start om 19.30 uur. De avond wordt muzikaal omlijst door 3 leden van het West-Fries Salonorkest en duurt tot ongeveer 21.30 uur. De toegang is gratis. Aanmelden is niet nodig.