SCHAGEN - Woensdagavond 8 juli vindt het laatste Alzheimer Café voor de zomer plaats in het restaurant van Woonzorgcentrum De Bron aan de Kogerlaan 36a in Schagen. Het thema van de avond is Dementie en steun uit uw directe omgeving.
Wanneer je te maken krijgt met dementie, verandert er veel. U doet uw uiterste best om grip op de situatie te houden. Dat is niet altijd even makkelijk. Mensen in uw directe omgeving kunnen u tot steun zijn, maar hoe organiseer je dat?
Op deze avond bespreken we het onderwerp dementie vanuit de sociale omgeving zoals familie, vrienden, buren en bekenden. Vaak weten de mensen uit uw directe omgeving weinig van uw situatie. Hoe kun je daar verandering in aanbrengen, hoe kun je als betrokken ‘buur’ concrete ondersteuning bieden en hoe lossen anderen dit op.
Samen gaan we hierover in gesprek. Een leerzame avond, muzikaal omlijst door 3 leden van het West-Fries Salonorkest en afgesloten met een hapje en drankje.
Neem vooral uw kinderen, buren, vriend(in), verenigingsmaatje of andere betrokkenen mee, zodat de stap naar ondersteuning vanuit uw omgeving wordt gemaakt.
Het Alzheimer Café is een informatieavond voor mantelzorgers, mensen met dementie en andere belangstellenden. Er is ruimte om elkaar te ontmoeten, informatie uit te wisselen en vragen te stellen aan de aanwezige professionals. Bij de informatietafel kunt u folders en andere materialen inzien of boeken met betrekking tot dementie lenen.
Om 19.15 uur is de inloop met koffie en thee. Het onderwerp start om 19.30 uur. en duurt tot ongeveer 21.30 uur. De toegang is gratis. Aanmelden is niet nodig.

28.1 ℃


































































